Bayilik

Bayilik Avantajları

Akdamar SMS'in tüm detayları özenle belirlenmiş SMS Çözüm Ortaklığı Programı ile mobil mesajlaşma dünyasında güvenilir bir iş ortağınız var.

İş ortağınız sadece profesyonel bilgi ve deneyimini sizle paylaşmakla kalmaz, aynı zamanda arkadaşınız olur

Bayilerimize Ücretsiz Sunduğumuz Hizmetler

Web Sitesi
Sizin için özel olarak hazırlayacağımız web sitesi ile müşterilerinize "kendi markanız" ve "kendi logonuz" ile doğrudan satış ve tanıtım yapabilir, online abonelik yapabilirsiniz.
Bayi Paneli
Tüm müşterilerinizi listeleyip kredi ekleme, sms takibi, başlık tanımlama, şifre-bilgi güncelleme gibi işlemleri kolayca yapabilmeniz içinn size bayi yönetim paneli veriyoruz.
SMS Paneli
Müşterilerinizin kolayca sms gönderebilmesini sağlamak adına "Pratik Panel" web sms panelini hazırladık. Üstelik bu panelde bizim logomuz yer almaz ve müşterileriniz sadece sizi tanır.
Sanal Pos Desteği
Artık tüm bankalar ile tek tek anlaşma yapmanıza gerek yok. AkdamarSMS Bayilerine sanal pos ücretini ücretsiz olarak sunar. Artık sizde doğrudan müşterilerinizden kredi kartı ile tahsilat yapabileceksiniz.

Bayi Olmanın Avantajları

  • Teknoloji firmaları, yazilim şirketleri, reklam ajanslari, muhasebeciler ve kurumsal hizmet üreten/satan firmalar için geliştirilen bu programa üye olarak, Akdamar SMS'in size sağlayacağı SMS ve iletişim çözümlerini, kendi markanız ve görseliniz altında müşterilerinize sunacağınız katma değeri yüksek Akdamar SMS çözümleriyle karlı bir iş ortaklığına kavuşabilirsiniz.
  • Özellikle Perakende, Otomotiv, Sigorta, Sağlık, Eğitim, Reklamcilik gibi SMS uygulamalarının yoğun olarak kullanıldığı sektörlere tedarikçi olarak hizmet veren İş Ortağı adayları, ek bir alt yapı, personel, yazılım vs. yatırımı yapmadan bu programa dahil olabilir, mevcut ve potansiyel müşterilerinize SMS satışı gerçekleştirerek gelir elde edebilirsiniz.
  • Akdamar SMS mevcut ve potansiyel SMS kullanıcıları için; Türkiye'nin dört bir yanına yayılmış bayi ağıyla yerinden, daha etkin ve kaliteli bir hizmet üretmeyi amaçlamaktadır.