Hakkımızda

Akdamar SMS, Mobil İletişim Çözümleri alanında sektöre değer katmak ve Kurumsal SMS çözümleri sunmak üzere 2011 yılından bu yana kesintisiz hizmet vermektedir.

Sanayi ve teknolojide oluşan baş döndürücü değişim ve gelişmeler, özellikle iletişim, ulaşım ve firmamızın da içerisinde bulunduğu bilgi teknolojilerinde ortaya çıkan gelişmelerle beraber kalite arayışı güncelliğini arttırmış ve toplumumuzda yaygın bir olgu haline gelmiştir.

Müşterilerimiz en tecrübeli, kullanımı en kolay, hızlı erişime ve teknik servise sahip olan, uygun fiyatlı hizmetleri tercih etmektedirler. Kuruluşumuz bu müşteri taleplerini karşılayabilmek için kalite felsefelerini benimsemiş ve ilk şart olarak müşteri taleplerini karşılamak için değişmeyi göze almak ve sürekli gelişmek hedefini kalite politikası olarak benimsemiştir.

Akdamar SMS, kaliteyi ve performansını sürekli iyileştirerek pazar payını arttırmayı kendisine amaç edinmiş, AR-GE yatırımları sayesinde hep bir adım önde gitmeyi başarmıştır.

Akdamar Sms, Müşteri odaklı çalışmalarında müşteri gibi düşünmeyi kadrosuna aşılamış ve müşteri memnuniyetini her alanda sağlamayı, başarısını arttırabilmenin ilk şartı olarak belirlemiştir. Bu gün itibariyle onlarca çözüm ortağı ve binden fazla kurumsal müşteri portföyüne sahip Akdamar Sms; rakipleri arasında ön planda yer almaktadır.