Toplu Sms'in Faydaları

14.9.2019
Aynı gün içinde sizde sitemize kayıt gerçekleştirerek toplu sms hizmetini kullanabilirsiniz. Yukarıda başvuru evrakları linkinden başlık talep formunu doldurup mail veya fax olarak bize yollamanız yeterli olacaktır. Kurumsal ve bireysel olarak Başlıklı toplu sms hizmetini sizlere en uygun fiyatlara kaliteli bir şekilde  sunmaya çalışıyoruz. Yeni nesil reklam ve duyuru aracı olarak kullanılan toplu sms hizmeti büyük kitlelere aynı anda ve uygun maliyetlerle ulaşmanızı sağlar. Sizde toplu sms hizmetini kullanın kazancınızı arttırın.   

Toplu Sms Hizmeti  Kullanan Sektörlerden Bazıları
1-Ürün Tanıtım  Mesajları

2-Reklam Mesajları

3-Kampanya Mesajları

4-Promosyon Mesajları

5-Özel Gün Kutlama ( 23 Nisan, Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı, Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü, Tıp Bayramı Vs tüm özel gün kutlamaları.)

6-Dernek, Vakıf, Belediye gibi bir çok kurusun ( Toplantı, Duyuru, Etkinlik  vs toplu sms gönderimi.)

7-Firmalar bünyesinde bulunan bayilerine ( Yeni ürün bildirimi, Fiyat değişikliği, Kampanyaları vs bir çok Toplu sms gönderimi.)

8-Hastane, Klinik, Veteriner gibi alanlarda ( Randevu bildirimi, İlaç alımlarını bildirme, Aşı zamanı bildirim gibi Toplu sms hizmetlerinden faydalanmaktadır.)

9-Okul, Dershane, Özel eğitim alanlarında ( Öğrenci devamsızlık, Aile not durumunu,  Kurs saatleri hatırlatma, Ödeme bildirimi,  Aidat Bildirimi gibi bir  çok alanda toplu sms hizmeti  kullanılmaktadır.)

10-Sigorta firmaları  genelde kullandıkları alanlar ( Poliçe yenileme, Kasko, Sigorta vb hatırlatma)

Bir çok alanda kullanılan Toplu sms  gönderimi ile ister tek tek ister toplu bir şekilde kişi ve kurumlara ulaşabilirsiniz. Toplu sms gönderimi yapmak için kullandığınız başlık mesajını siz seçiyorsunuz.   Örnek (TOPLUSMS ) Başlık 11 Karakterden oluşmaktadır. Gönderilen sms başlığında sizi temsil eden isim veya kampanya, duyuru, iş ilanı, gibi bir çok kelimeyi seçebilirsiniz.   Müşterilerinizin Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, gibi bir çok hizmetle de kullanabilirsiniz. Toplu Sms Hizmetleri Yeni Nesil Kitlelere Ulaşma Ağınızdır.